Svatební fotky

Měl jsem tu čest fotit již stovky svateb a díky tomu mám bohaté zkušenosti, jak zachytit výjimečné okamžiky vašeho svatebního dne. Od ranních příprav, přes obřad, první tanec a házení kytice až po bujaré oslavy. Využívám jedinečnost místa k vytvoření originálních novomanželský portrétních fotek a umím se efektivně postarat o skupinové focení. Vytvořím vám vzpomínky na svatební dort, výzdobu, všechny svatebčany a každičký detail vašeho velkého dne.

Za profesionální výsledek a vaši spokojenost ručím svým jménem.

Svatebni fotograf Jakub Misik

Kvalita

Používám moderní techniku a postupy, aby byla každá fotografie v té nejvyšší kvalitě i ve zhoršených světelných podmínkách.

Rychlost

Jsem si také vědom, jak toužíte své svatební fotografie ukazovat ostatním, proto posílám finální fotky obvykle již do týdne.

Originalita

Focení pro mě není práce, ale zábava. Pracuji se světlem a kompozicí, abych vždy našel ten nejlepší záběr.

Přístup

Uvědomuji si, že se každý před objektivem nemusí cítit komfortně, proto se snažím, aby samotné focení byla zábava.

„Svatební fotografie představují nejcennější a nenahraditelnou připomínku vaší lásky.

Svatebni fotograf Hradec Králove

 

cena svatebniho fotografa

Ceník svatebního focení

Nabízím několik balíčků podle rozsahu služeb svatebního focení. Liší se například dobou focení, počtem fotografií a podobně. Kromě toho poskytuji doplňkové služby jako svatební fotokoutek. 

Můžete si vybrat některý z těchto balíčků, případně mne rovnou kontaktujte a připravím vám nabídku na míru, podle vašich požadavků.

predsvatebni foceni hradec kralove

Předsvatební focení

Budu Vám vyhovovat? Pojďme to zjistit!

Jestliže si zakládáte na perfektním dojmu z vaší svatby, není nic lepšího, než si nechat zhotovit profesionální fotografie na vaše svatební pozvánky nebo webové stránky.

Další výhodou je, že se spolu seznámíme a trochu se poznáme. Dle mého názoru je nesmírně důležité, aby mezi námi fungovala správná chemie a já vám byl sympatický. 

Získáte 7 finálních vyretušovaných fotografií v plné kvalitě. Každá z nich bude navíc jako bonus v 5 různých barevných provedeních.

Cena vč. DPH: 2.420 Kč

Chcete taky perfektní svatební fotky?

Moje reference

Jakub Misík fotograf Hradec Králové

Kamila

Se současným manželem jsme oslovili Kubu s žádostí, zda by nám nenafotil svatební den. Soudě dle jeho prací jsme věděli, že jsme se domluvili s naprostým profíkem a esem ve svém oboru. Realita nám ale vzala dech…. Máme úžasné fotky z celého dne, na snímkách jsou propsané všechny emoce a dokonalost neopakovatelných okamžiků, díky kterým si svatební den můžeme stále dokola připomínat.

Jakub Misík fotograf Hradec Králové

Ivan

Přátelský přístup, profesionální nasazení a neuvěřitelná rychlost vyhotovení fotografií. Za mě profík na svém místě. Zkušenosti z mojí strany od focení jídel, pracovních momentek až po studiové „portrétovky“. Vše vždy s úsměvem a na čas.

Jakub Misík fotograf Hradec Králové

Lucie

S Kubou máme zkušenosti ze svatebního i rodinného focení a vždy za nás vše bylo na jedničku s hvězdičkou - skvělá domluva, pohodové focení a krásné fotky. :) Děkujeme!