Focení plesů

Focení plesů se věnuji dlouhou dobu a jen tak něco mě nezaskočí. Během celého plesu fotím momentky a hledám správné interakce mezi lidmi. Hravě si také poradím s organizováním skupinových fotek. Fotím plesy všech druhů a témat, maturitní, charitativní nebo hasičský, na tom nezáleží. Poradím si s každým prostorem a světelnými podmínkami. Na váš ples mohu také přivést oblíbený fotokoutek CVAKMAT, se kterým si užijete spoustu zábavy.

Za profesionální výsledek a vaši spokojenost ručím svým jménem.

fotograf plesu hradec kralove

Kvalita

Používám moderní techniku a postupy, aby byla každá fotografie v té nejvyšší kvalitě i ve zhoršených světelných podmínkách.

Rychlost

Jsem si také vědom, jak toužíte své fotografie vidět a ukazovat je ostatním, proto posílám finální fotky obvykle již do týdne.

Originalita

Focení pro mě není práce, ale zábava. Pracuji se světlem a kompozicí, abych vždy našel ten nejlepší záběr.

Přístup

Uvědomuji si, že se každý před objektivem nemusí cítit komfortně, proto se snažím, aby samotné focení byla zábava.

„Zachytím eleganci plesu a samozřejmě také spoustu vtipných momentek.“

Profesionalni fotograf plesu hradec kralove

 

Chcete nafotit ples nebo půjčit fotokoutek CVAKMAT?

Moje reference

Jakub Misík fotograf Hradec Králové

Kamila

Se současným manželem jsme oslovili Kubu s žádostí, zda by nám nenafotil svatební den. Soudě dle jeho prací jsme věděli, že jsme se domluvili s naprostým profíkem a esem ve svém oboru. Realita nám ale vzala dech…. Máme úžasné fotky z celého dne, na snímkách jsou propsané všechny emoce a dokonalost neopakovatelných okamžiků, díky kterým si svatební den můžeme stále dokola připomínat.

Jakub Misík fotograf Hradec Králové

Ivan

Přátelský přístup, profesionální nasazení a neuvěřitelná rychlost vyhotovení fotografií. Za mě profík na svém místě. Zkušenosti z mojí strany od focení jídel, pracovních momentek až po studiové „portrétovky“. Vše vždy s úsměvem a na čas.

Jakub Misík fotograf Hradec Králové

Lucie

S Kubou máme zkušenosti ze svatebního i rodinného focení a vždy za nás vše bylo na jedničku s hvězdičkou - skvělá domluva, pohodové focení a krásné fotky. :) Děkujeme!