Portrétní fotografie

Nemusíte být model či modelka, abyste měli profesionální fotky. Portrétní fotografie jsou oknem do duše, způsobem, jakým můžete zachytit svou jedinečnost, osobnost a originalitu. Společně zvolíme styl, který vám bude nejvíce vyhovovat. Fotím jak v interiéru, tak venku a k dispozici mám i plně vybavený ateliér v Hradci Králové.

Za profesionální výsledek a vaši spokojenost ručím svým jménem.

portretni fotograf hradec kralove

Kvalita

Používám moderní techniku a postupy, aby byla každá fotografie v té nejvyšší kvalitě i ve zhoršených světelných podmínkách.

Rychlost

Jsem si také vědom, jak toužíte své fotografie vidět a ukazovat je ostatním, proto posílám finální fotky obvykle již do týdne.

Originalita

Focení pro mě není práce, ale zábava. Pracuji se světlem a kompozicí, abych vždy našel ten nejlepší záběr.

Přístup

Uvědomuji si, že se každý před objektivem nemusí cítit komfortně, proto se snažím, aby samotné focení byla zábava.

„Společně vytvoříme umělecké dílo, které zachytí vaši krásu a jedinečnost.“

profesionalni portretni fotky

 

 

foceni portretnich fotek

Jak focení probíhá?

Sejdeme se na vybraném místě, kde nafotíme zhruba 150 až 300 fotografií. Následně je zmenším na náhledy a pošlu vám je. Vy si vyberete 7 snímků, které se vám budou nejvíce líbit a já je doladím tak, aby byly dokonalé. 

Fotografie jsou předávány elektronicky, tisky lze zajistit po dohodě.

cena profesionalniho foceni

Cena portrétního focení

Základní balíček, který obsahuje 7 finálních fotografií stojí 2.420 Kč. Jako bonus dostanete každou fotografii v 5 různých barevných provedeních – černobílá, teplé barvy, studené barvy, viz ukázka níže. V případě, že byste si vybrali více finálních fotografií, každá další upravovaná fotografie nad rámec balíčku stojí 242 Kč.

Pokud byste si přáli mít také všechny pořízené neupravené fotografie v plné kvalitě, cena je 1.210 Kč. Za příplatek 303 Kč vám mohu fotografie předat na originální flešce.

V případě fotografování mimo Hradec Králové a jeho blízké okolí je účtováno dopravné 8 Kč/km.

Cena vč. DPH: 2.420 Kč

cenik profi fotografa

Chcete profesionální portrétní fotky?

Moje reference

Jakub Misík fotograf Hradec Králové

Kamila

Se současným manželem jsme oslovili Kubu s žádostí, zda by nám nenafotil svatební den. Soudě dle jeho prací jsme věděli, že jsme se domluvili s naprostým profíkem a esem ve svém oboru. Realita nám ale vzala dech…. Máme úžasné fotky z celého dne, na snímkách jsou propsané všechny emoce a dokonalost neopakovatelných okamžiků, díky kterým si svatební den můžeme stále dokola připomínat.

Jakub Misík fotograf Hradec Králové

Ivan

Přátelský přístup, profesionální nasazení a neuvěřitelná rychlost vyhotovení fotografií. Za mě profík na svém místě. Zkušenosti z mojí strany od focení jídel, pracovních momentek až po studiové „portrétovky“. Vše vždy s úsměvem a na čas.

Jakub Misík fotograf Hradec Králové

Lucie

S Kubou máme zkušenosti ze svatebního i rodinného focení a vždy za nás vše bylo na jedničku s hvězdičkou - skvělá domluva, pohodové focení a krásné fotky. :) Děkujeme!