Rodinné focení

Každá rodina má svůj jedinečný příběh, proto jsou rodinné fotky víc než jen hezké obrázky. Jsou to okna do minulosti, způsob, jak se vrátit k těm nejkrásnějším chvílím a pamatovat si je navždy. Vytvořím vám profesionální portrétní fotografie, ať už v ateliéru, venku nebo u vás doma. Vytvářím přirozené a emotivní záběry, které reflektují vaše vztahy a společné chvíle.

Za profesionální výsledek a vaši spokojenost ručím svým jménem.

Profesionalni fotograf hradec kralove

Kvalita

Používám moderní techniku a postupy, aby byla každá fotografie v té nejvyšší kvalitě i ve zhoršených světelných podmínkách.

Rychlost

Jsem si také vědom, jak toužíte své fotografie vidět a ukazovat je ostatním, proto posílám finální fotky obvykle již do týdne.

Originalita

Focení pro mě není práce, ale zábava. Pracuji se světlem a kompozicí, abych vždy našel ten nejlepší záběr.

Přístup

Uvědomuji si, že se každý před objektivem nemusí cítit komfortně, proto se snažím, aby samotné focení byla zábava.

„Zachytím lásku, radost a příběh vaší rodiny na fotografiích, které zůstanou navždy.“

Rodinne foceni hradec kralove

 

 

cena rodinne foceni

Jak focení probíhá?

Sejdeme se na vybraném místě, kde nafotíme zhruba 150 až 300 fotografií. Následně je zmenším na náhledy a pošlu vám je. Vy si vyberete 7 snímků, které se vám budou nejvíce líbit a já je doladím tak, aby byly dokonalé. 

Fotografie jsou předávány elektronicky, tisky lze zajistit po dohodě.

cenik rodinne foceni

Cena rodinného focení

Základní balíček, který obsahuje 7 finálních fotografií stojí 2.904 Kč. Jako bonus dostanete každou fotografii v 5 různých barevných provedeních – černobílá, teplé barvy, studené barvy, viz ukázka níže. V případě, že byste si vybrali více finálních fotografií, každá další upravovaná fotografie nad rámec balíčku stojí 242 Kč.

Pokud byste si přáli mít také všechny pořízené neupravené fotografie v plné kvalitě, cena je 1.210 Kč. Za příplatek 603 Kč vám mohu fotografie předat na originální flešce.

V případě fotografování mimo Hradec Králové a jeho blízké okolí je účtováno dopravné 8 Kč/km.

Cena vč. DPH: 2.904 Kč

cenik rodinne fotografie

Chcete profesionální rodinné fotky?

Moje reference

Jakub Misík fotograf Hradec Králové

Kamila

Se současným manželem jsme oslovili Kubu s žádostí, zda by nám nenafotil svatební den. Soudě dle jeho prací jsme věděli, že jsme se domluvili s naprostým profíkem a esem ve svém oboru. Realita nám ale vzala dech…. Máme úžasné fotky z celého dne, na snímkách jsou propsané všechny emoce a dokonalost neopakovatelných okamžiků, díky kterým si svatební den můžeme stále dokola připomínat.

Jakub Misík fotograf Hradec Králové

Ivan

Přátelský přístup, profesionální nasazení a neuvěřitelná rychlost vyhotovení fotografií. Za mě profík na svém místě. Zkušenosti z mojí strany od focení jídel, pracovních momentek až po studiové „portrétovky“. Vše vždy s úsměvem a na čas.

Jakub Misík fotograf Hradec Králové

Lucie

S Kubou máme zkušenosti ze svatebního i rodinného focení a vždy za nás vše bylo na jedničku s hvězdičkou - skvělá domluva, pohodové focení a krásné fotky. :) Děkujeme!