Těhotenské focení

Při těhotenském a newborn focení vytvářím originální portréty, které vám budou připomínat krásu tohoto výjimečného období. Přeměním očekávání, radost a lásku, která je s tím spojená, na autentické a krásné fotografie. Vaše těhotenství a narození dítěte jsou jedinečné chvíle, které si zaslouží být zaznamenány.

Za profesionální výsledek a vaši spokojenost ručím svým jménem.

Profesionalni fotograf hradec kralove

Kvalita

Používám moderní techniku a postupy, aby byla každá fotografie v té nejvyšší kvalitě i ve zhoršených světelných podmínkách.

Rychlost

Jsem si také vědom, jak toužíte své fotografie vidět a ukazovat je ostatním, proto posílám finální fotky obvykle již do týdne.

Originalita

Focení pro mě není práce, ale zábava. Pracuji se světlem a kompozicí, abych vždy našel ten nejlepší záběr.

Přístup

Uvědomuji si, že se každý před objektivem nemusí cítit komfortně, proto se snažím, aby samotné focení byla zábava.

„Zachytím okamžiky vaší cesty k rodičovství, abyste měli trvalé vzpomínky na tyto nezapomenutelné chvíle.“

Tehotenske foceni hradec kralove

 

Chcete originální těhotenské fotky?

Moje reference

Jakub Misík fotograf Hradec Králové

Marek

S Kubou Misíkem spolupracujeme již sedmým rokem. Jeho služby využíváme několikrát týdně a jsme maximálně spokojeni. Spolehlivost, profesionalita a flexibilita je vždy na 100%. Kubo díky! A těšíme se na další společné profocené roky :)

Jakub Misík fotograf Hradec Králové

Karolína

Velice Jakuba doporučuji a jeho fotografické služby. Má obrovský talent zachytit atmosféru, emoce, detaily...Je velmi společenský a přátelský, takže jsme se s ním cítili uvolněně, ač jsme obyčejně při focení nervózní. Skvělé nápady na focení. Těšíme se na další rodinné focení

Jakub Misík fotograf Hradec Králové

Jan

Tenhle fotograf vystupuje ze zástupu ostatních. Na jeho výtvorech zjistíte, že vše může být zachyceno lépe, než si sami pamatujete. Má cit a dar vidět všechno líp než ostatní a okamžik, byť by trval jen vteřinu, zachytí a zdokumentuje jednou provždy. Jeho práce prostě prodává - vás, vaši firmu, vaše okamžiky. Při výběru neváhejte a volejte Kubovi.

Můj Instagram